Careers

Łódź

Junior Account Executive

Na pewno znasz Deloitte jako poważną firmę audytowo-doradczą. Czas, żebyś poznał jej nową odsłonę. Deloitte Digital to unikalne połączenie agencji digitalowej i konsultingowej w jedną, zintegrowaną, globalną strukturę. Dlatego nazywamy ją digitalową agencją konsultingową.
Czym się zajmujemy? Dostarczamy klientom szeroki wachlarz usług z obszaru digital, łącząc działania z zakresu tworzenia strategii digitalowych, optymalizacji projektów pod kątem user exeprience, zapewniania wartościowego contentu, obsługi w social media, kreację oraz zaplecze techniczne umożliwiające produkcję zarówno w technologiach mobilnych, jak i w rozwiązaniach webowych.

A czym Ty możesz się u nas zajmować? Oferujemy Ci wyjątkową okazję do budowania swojej kariery podczas wykonywania ciekawej i pełnej wyzwań pracy. Z nami masz szansę uczyć się, rozwijać swój potencjał i decydować o przebiegu ścieżki zawodowej. Częściowo technologiczni, w części strategiczni i po części kreatywni. W stu procentach digitalowi.

Obowiązki:

  • Nadzorowanie w tym samym czasie kilku projektów prowadzonych zgodnie z ustalonym procesem
  • Ustalanie, co jest możliwe do wykonania, a co nie jest; ile czasu oraz zasobów na to potrzeba
  • Znajomość projektu wzdłuż i wszerz. Praca nad nim to czas wielu telefonów i ustaleń. Musisz trzymać rękę na pulsie, żeby wiedzieć, jakie są najnowsze oczekiwania i wymagania wszystkich zainteresowanych
  • Koordynowanie pracy grafików z zespołem IT tak, aby osiągnąć zamierzone cele; upewnianie się, że wszystko idzie zgodnie z planem i ustalonym budżetem
  • Sprawdzenie, czy stworzony content spełnia wszystkie wymagania jakościowe, projektowe i techniczne, oraz przekazanie gotowego projektu klientowi
  • Wszystkie powyższe obowiązki oczywiście przy wsparciu Account Managera.

Oczekiwania:

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w ramach globalnej struktury i w zespole, którego członkowie rozproszeni są po całym świecie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym zespole
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w szeroko pojętej branży Online/ E-commerce
  • Praktyczna, podstawowa znajomość technologii internetowych, takich jak HTML i CSS
  • Doświadczenie lub zainteresowanie zarządzaniem projektami.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe korzyści w postaci ubezpieczenia medycznego, kart sportowych oraz szeregu ciekawych aktywności w ramach integracji – zaplanowanych i spontanicznych
  • Ugruntowane na międzynarodowym rynku, pełne wyzwań środowisko pracy działające z sukcesem na 5 kontynentach. Deloitte Digital w tej chwili zatrudnia 4 000 osób i oferuje dostęp do niezwykłych możliwości rozwoju w strukturach Deloitte w Europie Środkowej i innych regionach świata
  • Przyjazne nastawienie oraz towarzystwo kreatywnych i pracowitych ludzi, którzy często się uśmiechają i chętnie dzielą się swoim doświadczeniem

Warsaw

For students

We are also looking for strategy, technology and creative interns as well as student teams to join our digital startups programme. Apply